Przedstawiciel/ka handlowy, Polska (m/f/d)

Twoje zadania:

  • Dystrybucja naszego oprogramowania CAD: ATHENA oraz produktów Autodesk.
  • Delegacje służbowe wymiennie z Home-Office
  • Rozbudowa i utrzymanie istniejących relacji z klientami
  • Prezentacje oprogramowania dla klientów lub na targach branżowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży, w sektorze budownictwa fasadowego i metalowego lub w firmie, biurze projektowym zajmującym się budownictwem metalowym jest dodatkowym atutem.
  • Znajomość sprzedaży oraz kraju
  • Aktywna sprzedaż oraz siła nabywcza
  • Znajomość oprogramowania CAD (najlepiej AutoCAD)
  • Efektywnośc w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • Dobra samoorganizacja i zarządzanie czasem
  • Zorientowany na klienta, przyjazny, pewny siebie, również przez telefon.

Nasza oferta: Rozwijać się i czuć się dobrze

Jako firma oferujemy swobodę działania, uczciwe warunki i przejrzyste zarządzanie:

  • Systematyczne i intensywne szkolenia w celu zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa w naszym zespole.
  • Stała praca w nowoczesnym środowisku.
  • Wszechstronne i zróżnicowane działania o zasięgu międzynarodowym
  • Prosta hierarchia i krótkie ścieżki decyzyjne
  • Doskonała atmosfera pracy
  • Przejęcie odpowiedzialności
  • Opcje projektowania i optymalizacji istniejących i nowych procesów.
  • Odpowiedni samochód służbowy
  • Bezpłatne napoje oraz owoce i warzywa (Siedziba główna)
  • Możliwość zakładowych planów emerytalnych, job bike leasing, urozmaicone spotkania firmowe
Twoja osoba kontaktowa

Twoja osoba kontaktowa:

CAD-PLAN Poland
Michał Cepielik
Tel.: +48-343-284-804
Mobil: +48-508-822-271
e-mail: cepielik@cad-plan.com

Główna siedziba CAD-PLAN
Tel.: +49-69-800-818-0
e-mail: contact@cad-plan.com

Lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego